Іноді світлини розповідають більше, ніж тисячі слів. До другої річниці звільнення Київщини від російських окупантів вийшло друком перше видання національного артпроєкту «Війна в об’єктиві 22-25». Скільки ж було відчуттів, коли ми взяли цю книгу до рук. Це і вдячність усім, хто в ті дні вибив окупанта з рідної Київщини, і гордість за нас, українців, які щодня відстоюють незалежність країни.
«Звільнена Київщина» з’явилася за сприяння Держкомтелерадіо, за підтримки бізнес-клубу Верховського Дмитра та українських компаній, серед яких — Kosmotech.
Уся книга — це світлини фотохудожника Андрія Котлярчука, якому вдалося зафіксувати реалії визволення українських територій на чорно-білу плівку. Він разом з директором видавництва Сергієм Поночовним перебував у зонах бойових дій і на деокупованих територіях з перших днів повномасштабного вторгнення.
Передмову до цієї книги написав Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський, який тоді очолював оборону Київської області.
Він зазначив: «Завдяки вдалим діям мотивованих воїнів Сил оборони нам вдалося здобути стратегічну перемогу над російською армією і витіснити її підрозділи з Київської області та півночі України загалом. Ця перемога заклала фундамент наступних успішних операцій».
Для Kosmotech — це велика честь і гордість підтримати такий проєкт, який береже пам’ять про героїзм для майбутніх поколінь.
Проєкт — благодійний, і всі кошти від продажів примірників спрямовуються на підтримку сил оборони України, зокрема в Медичний центр Національної гвардії під керівництвом Андрія Гука.
Придбати книгу та водночас підтримати наших захисників можна за покликанням: https://bod.com.ua/zvilnena-kyivshchyna.-andrii-kotliarchuk




