Українці зможуть надсилати повідомлення через супутник. Така можливість імовірно з’явиться в оновленні Android 14. Відправляти меседжі у новий спосіб зможуть користувачі практично з будь-якої точки планети, повідомляє портал SamMobile, посилаючись на висновки розробника Ніла Рахмуні.
Есемеснути через сателіт можна буде у застосунку Google Messages, на українських пристроях він відомий як звичайні «Повідомлення». Нова функція дозволить надсилати текст через супутникову систему Garmin, коли стільниковий зв’язок недоступний.
Якщо висновки Рахмуні підтвердяться, супутниковий зв’язок з’явиться у понад 150 країнах після офіційного випуску Android 14.
Для українців в умовах війни така альтернатива є надважливою. Особливо на випадок надзвичайних ситуацій зі стільниковою мережею. Супутниковий зв’язок у такому разі слугуватиме надійною заміною традиційним системам обміну повідомленнями.




