У Європейських столицях почали активно обмежувати рух електротранспорту.
Незабаром у Відні завершити поїздку на електросамокаті можна буде лише у спеціально відведених місцях. Для цього у столиці Австрії протягом року планують створити 200 стоянок. Зони будуть розташовані на проїжджих частинах доріг і вміщатимуть від 8 до 10 електросамокатів. Тож залишати свій двоколісний у місцині, поряд з якою в радіусі ста метрів є зона паркінгу, райдерам буде заборонено. До таких заходів вирішили вдатися, щоб забезпечити безперешкодний рух пішоходам на тротуарах.
Крім того, для електросамокатів будуть запроваджені заборонені для в’їзду зони, у місті створять цифрову панель, і за допомогою моніторингу відстежуватимуть чи дотримуються райдери правил.




