У США будують першу у світі дорогу з бездротовою зарядкою. Як розповіли на сайті видання Electrek, нова ера в галузі електромобільності розпочинається з міста Детройт штату Мічиган.
Для тестування передової технології використовують фургон E-Transit від Ford. Його обладнано приймачем Electreon. Передачу енергії на електромобіль, що рухається дорогою, забезпечують індуктивні котушки, які встановлені під асфальтом. Їзда такою дорогою дозволить водіям електрокарів забути про необхідність пошуку зарядних станцій.
Також технологія ймовірно зменшить необхідність випуску акумуляторів великої місткості, знижуючи виробничі витрати та кінцеву вартість електромобілів.
Спочатку Ford E-Transit використовуватиметься для збору даних у рамках пілотного проєкту. Також у найближчі кілька років систему планують розширити для громадського транспорту та загального використання.




