Технологія NFC отримає потужну “прокачку”, і нам уже не потрібно буде прикладати смартфон до термінала.
Консорціум NFC Forum, який об’єднує Apple, Google та інших IT гігантів, анонсував план розвитку технології безконтактної передачі даних аж до 2028 року, передає видання android-authority. Одна з ініціатив передбачає збільшення радіуса дії NFC в 4-6 разів порівняно з поточною відстанню. Це дозволить нашим безконтактним транзакціям стати по-справжньому безконтактними, адже ми зможемо здійснювати платежі на відстані як мінімум кілька сантиметрів.
До того ж NFC Forum анонсував збільшення потужності енергії, що передається через NFC, з одного до 3 Вт. Іншими словами, ми зможемо заряджати гаджети, просто наближаючи їх до відповідного пристрою з NFC.
Ще одна ініціатива пов’язана з технологією SoftPOS. Після її реалізації будь-який смартфон з NFC зможе виконувати роль термінала безконтактної оплати.
Як бачимо, великі компанії вдало експериментують з технологіями, якщо упевнено включили всі ці зміни у свої плани. А запровадять усі ці ініціативи уже протягом наступних 2-5 років.




