В Україні терміналами Starlink планують обладнати 16 потягів Інтерсіті+. Все для того, щоб забезпечити пасажирів якісним Інтернетом та зв’язком протягом усієї поїздки. Про це повідомило у своєму телеграм-каналі Міністерство цифрової трансформації України. Про необхідність доступу до мережі говорять 99% пасажирів.
Мінцифра разом з Укрзалізницею вже тестують використання терміналів на потязі Інтерсіті+. Він курсує всією Україною, щоб тест був максимально повний. Ще кілька десятків Старлінків працюють на потягах, що виконують дипломатичні рейси.
Перші результати тесту показали, що найкраще Starlink працюють з мережами LTE. З таким поєднанням у потязі можна буде користуватись інтернетом майже на всьому шляху! Отже, поява достойного інтернету для роботи, навчання та перегляду youtube протягом усієї поїздки у потягах Укрзалізниці ймовірно уже не за горами.




