Пофантазуймо. Як ви думаєте, чим би займались українці, подорожуючи космосом? Не маєте уявлення? А українські розробники зі студії Hologryph мають. І втілили свої фантастичні ідеї у життя, випустивши гру під назвою SAND.
У захопливому фантастичному шутері від першої особи гравці потрапляють у безлюдні пустелі загиблої планети Софія, шукаючи на ній ресурси для життя та скарби. Події SAND відбуваються в альтернативній версії 1910 року, у якій людство розширило свою діяльність у космосі та освоює інші планети.
Зараз SAND перебуває на ранній стадії розробки, але вже доступний трейлер українською мовою.
«Австро-Угорська імперія лідирувала в завоюванні інших планет, але таємнича екологічна катастрофа вразила планету Софія, змусивши її поселенців поспішно покинути колись багатий на ресурси світ. Найсміливіші та найбідніші особи з імперії тепер подорожують на планету Софія, щоб випробувати свою долю, відкрити приховані багатства в безплідних пустках і кардинально змінити своє життя», — йдеться в описі гри.
Конкретної інформації щодо дати виходу гри поки що немає. Проте, гравці мають можливість додати гру до свого списку бажань на платформі Steam та стежити за оновленнями. Попередньо відомо, що Sand вийде на ПК та консолях, з англійською та українською локалізацією.
Отже, приготуйтеся до захопливого польоту! Дуже сподіваюсь на вдалий реліз та бажаю успіхів команді розробників!




