Перша microSD-карта на 2 ТБ з’явиться на ринку вже 2024 року. Новинка від японського гіганта Kioxia під назвою Exceria Plus G2 microSDXC вражає своєю місткістю та щільністю запису даних. Японський виробник розробив флеш-пристрій NAND, що складається з 16 шарів ємністю 128 ГБ, при цьому висота Z корпусу складає всього вісім десятих міліметра. На цю мініатюрну карту розміром з нігтик до прикладу можна записати півтори тисячі фільмів по 1,3 ГБ.
MicroSD має водонепроникність за стандартом IPX7, є стійкою до падінь та перепадів температур.
Швидкість передачі даних складає 100 МБ/с при читанні та 90 МБ/с при записі. Карта ідеально підходить для використання в екшн-камерах особливо для фільмування 4K-відео та сумісна зі смартфонами.
Ціну на нову microSD на 2 ТБ від Kioxia поки що не оголосили. Проте уже зовсім скоро вона нам стане відомою, адже продажі карти стартують на початку 2024 року.




