Послухайте, а без чого жодний механізм не працює нормально? Правильно, WD-40! І ні, це не інтеграція. Нажаль.
Це щось цікавіше. Знамениту на весь світ рідину для змащування випустили.. в форматі ручки. Ну, або фломастера. Приблизно за чотири долари можна придбати такий от особливий контейнер. В рекламі акцентують увагу на портативність, і це звісно кіллер-фіча. Крім того, такий маркер не боїться високих температур чи холоду, бо не знаходиться під тиском. Здається, це ідеальний варіант для автомобілістів, кинув і забув. Хоча чесно — я б і собі придбав. Ніколи не знаєш, де він може знадобитися.




