На Львівщині додаток смартфона, без відома власника, зателефонував до екстреної служби. Це сталося після того, як власник на мотоциклі потрапив у ДТП, передає інтернет-видання zaxid.net. Програма повідомила координати місця пригоди, і медики успішно прибули за викликом. Мотоцикліст був здивований, оскільки не знав, що його смартфон відправив сигнал SOS.
Диспетчер Львівського обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф отримав виклик від Siri. Персональний помічник на iOS повідомив:
«Власник цього айфона потрапив в автоаварію і не реагує на свій телефон».
Після чого асистент озвучив координати подання екстреного сигналу і чітко вказав довготу і широту з похибкою всього 5 м.
На щастя, постраждалий не отримав серйозних травм, тому медична допомога йому не знадобилася.




