Найбільша у світі сферична споруда та найбільший сферичний екран у світі запрацював у Лас-Вегасі. Перша активація «Екзосфери» відбулася на День незалежності США з дивовижною анімацією. Тепер гігантський куполоподібний дисплей за 2 млрд 300 млн доларів вдень і вночі демонструє анімації, зокрема американський прапор, феєрверк, величезне миготливе очне яблуко та нашу планету.
Усередині гігантська куля ще грандіозніша, ніж зовні. MSG Sphere має закритий концертний зал на 18 000 сидячих і 5000 стоячих місць. Тут встановлено 160 000 динаміків, які забезпечать відвідувачам неймовірне звучання. До того ж близько 10 000 крісел обладнані тактильними сидіннями, що вібрують, а також 4D-машинами, що створюють ефекти холодного й теплого вітру та змінюють запах. Оцінити всі переваги споруди всередині можна буде 29 вересня цього року, коли «Екзосфера» буде офіційно відкрита концертом ірландського гурту U2.




