Відвідали «Своє.IT 2025» — національний шоурум українського програмного забезпечення, організований GigaCloud.
Це вже третій захід такого формату, що демонструє: українське ПЗ має попит не лише в Україні — його використовують у Європі та США. Воно стрімко розвивається, масштабується й формує цифрове майбутнє світу.
Чому ми були на «Своє.IT 2025»?
— Щоб залишатись у курсі сучасних IT-рішень для розвитку бізнесу.
— Щоб підтримати український продукт.
— І найголовніше — поспілкуватися з розробниками напряму.
Бо живий діалог для нас цінніший за сотню презентацій.
Традиційно захід пройшов у форматі шоуруму з акцентом на практику.
На ньому ми змогли:
протестувати продукти на місці
«приміряти» їх до власних задач
отримати фахові консультації
зрозуміти, що реально працює саме для Kosmotech
Також ми:
знайшли софт-рішення для оптимізації процесів та розвитку нових напрямів;
отримали нові відповіді на бізнес-запити;
і переконались: Kosmotech готовий виходити за межі дистрибуції та розвиватися у сфері IT.
«Своє.IT 2025» став для нас заходом про обмін досвідом, нові ідеї, партнерства, натхнення рухатись уперед і відкривати нові можливості.




