Ford планує стати першим у світі автовиробником, який використовуватиме цифрові номерні знаки. При купівлі машини Ford в Аризоні, Каліфорнії чи Мічигані у покупця буде можливість оснастити його футуристичним номером. І з цифровим дисплеєм замість номерів водій зможе подорожувати по всій Америці. Як повідомляє видання Autoevolution, розробила перші у світі цифрові номерні знаки компанія Reviver. З нею Ford і уклав партнерську угоду.
Автомобільна табличка окрім безпосередньо номерів зможе відображати спеціальні повідомлення. Таким чином система сприятиме легшому відстеженню автомобіля та його захисту від крадіжок.
Інноваційні номери матимуть монохромний дисплей. Будуть доступні світлий та темний режими відображення та можливість обирати шрифт до душі. Працюватимуть номерні знаки від -40 до 80 градусів за Цельсієм!
Спочатку Ford та Reviver планують встановити 100 000 таких пластин. Цифрові номери розміщуватимуть лише на задній частині автомобілів.




